SzyperBar Piwny

Szyprowka - Bar piwnyZ pasji i chęci pokazania i krzewienia kultury picia piwa stworzyliśmy miejsce, w którym zasmakujecie najwspanialszych piw  zarówno polskich jak i czeskich, rosyjskich, niemieckich, belgijskich, litewskich, ukraińskich ...

W butelkach zawsze ponad 120 różnych - często jest ok. 160 - ogranicza nas tylko miejsce na półkach.

4 Lane Dobre Piwa -  najlepsze Polskie - Małe browary

W naszych kranach najczęściej goszczą: Lwówek, Ciechan i Bojan a ostatnio nowy Wrocławski Browar 100 Mostów w kilku odsłonach: RoggenBier, Pils oraz Pale Ale, w belgiskim stylu Wittbier, India Pale Ale

Dla klasycznych piwoszy: Książęce Złote pszeniczne, Czerwony Lager, Świerzy Chmiel oraz Ciemne Łagodne a do tego Tyskie Klasyczne ... :)

Lagery, jasne i ciemne, pszeniczne, porter, pils ... także niepasteryzowane, niefiltrowane, smakowe (ale tylko wybrane).

Jeżeli chcecie napić się piwa z sokiem - trudno nas do tego przekonać... najpierw damy do spróbowania piwo bez tego  zbędnego dodatku.

Browary: Pinta, Wąsosz, Alebrowar, Ciechan, Lwówek, Bojan, Książęce, Baltika, Opat, Budejovice, Staropramen ... Cały piwny świat w jednym miejscu.


Uwaga: NIE PODAJEMY PIWA Z SOKIEM MALINOWYM !!! :)
                     
 

Radków - domek letniskowy do wynajęcia

Domek nad Zalewem w Radkowie

W ofercie posiadamy domek letniskowy typu BRDA.

Domek posiada dwie, dwuosobowe sypialnie na piętrze. Na dole znajduje się kuchnia, łazienka oraz pokój dzienny. W pokoju jest rozkładana kanapa oraz kanapa narożna. Dzięki temu jest możliwość noclegów dla maksymalnie 8 osób.

 Radków Domek - Widok na Zalew 

Domek położony jest na terenie odnowionego kompleksu wypoczynkowego nad Zalewem w Radkowie. U podnuża Gór Stołowych - w przepięknej lokalizacji z bezpośrednim widokiem na najwyższy szczyt tj Szczeliniec Wielki.


   
Znajdziesz nas w Google+
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com